úterý, května 23, 2017

Minimalizovat
MIKULÁŠSKÁ AKADEMIE 2015 - 9. prosince 2015

5.12.2015 od 15 do 17 h

Mikulášská se opět podařila. Sál byl plný a cvičenci se předvedli jak nejlépe uměli. Mikulášskou zahájil bratr starosta Jaroslav Valda vážným proslovem. Tedy pote, co celá četa sokolíků od rána připravovala sál a vlastně už několik dnů (týdnů, měsíců) před akcí. Na podium pak vyběhli děti s rodiči jako vosy, po nich zacvičili na lavičkách předškoláci. Děvčata a kluci školního věku v počtu celkem 60 cvičenců postupně předvedli svá vystoupení, třikrát se cvičilo na koberci a dvakrát na hrazdě. Na závěr vystoupily dorostenky a mladé ženy na bradlech o nestejné výši žerdi, a vrcholem cvičební části večera bylo cvičení mladých mužů na bradlech, i když lítosti některých diváků, letos bez komických převleků.

Náhle se setmělo a přiběhl čert. Vystrašil i pobavil, nechal se uklidnit přicházejícím Mikulášem a zatímco anděl pomáhal s dárky, děti zpívaliy na pódiu písničky, říkaliy říkanky a dostávaly dárky ... přichází čas vánoční

Hodně štěstí v roce 2016 !

8.10.2015 Den sokolských světel - 25. září 2015

8.10.2015 je den nazvaný Den sokolských světel a byl určen jako vzpomínkový den pro všechny sestry a bratry sokolské, kteří byli umučeni nebo zemřeli v dobách totalitních režimů.

V tento den nebo ve dny blízké tomuto datu pouštíme na vodu světýlka.

Přidejte se k nám !

7.10.2015 rodiče a děti , dopoledne - 24. září 2015

Zahájení cvičebního roku proběhlo ve všech složkách.

Od 14.10. bylo zahájeno středeční cvičení pro rodiče a děti v čase od 9 do 10 hodin.

Sjezd řeky Moravy - 1. září 2015

1.5.2015 se tradičně uskutečnil sjezd meandrů Moravy z Bzence do Rohatce.

Zůčastnili se cvičitelé Sokola Malenovice a cvičitelé Uherského Hradiště.

Výlet cvičitelů do Západních Tater - 5. září 2012

V průběhu prázdnin zdolali naši cvičitelé vrcholy Západních Tater. Neodradilo je ani chvílemi deštivé počasí.

Nové webové stránky organizace - 25. července 2010

Byly zprovozněny nové webové stránky naší tělocvičné jednoty. Za pomoc s uvedením do provozu děkujeme firmě HaSaM s.r.o.

Schůzka cvičitelů - 5. září 2012

4. 9. 2012 proběhla první schůzka cvičitelů. Cvičební rok 2012 může začít!!!