Základní principy činnosti oddílu všestrannosti

Oddíl sokolské všestrannosti má v naší jednotě více než stoletou tradici a sdružuje přednostně členy, kteří nechtějí sportovat vrcholově. Zdravé uplatnění v něm najdou i méně nadaní cvičenci. Zároveň dokážeme nabídnout vyžití i mimořádně nadaným dětem. O tom svědčí i mnohé úspěchy našich cvičenců v celostátních soutěžích. Zejména u dětí se snažíme najít individuální formu tak, aby cvičení bylo pro dítě přínosem.

Cvičenci jsou rozděleni do oddílů podle věku: nejmladší děti s rodiči, předškoláci, mladší a starší žactvo, dorost a dospělé členstvo. Starají se o ně dobrovolní cvičitelé, což je v Sokole tradicí.

Součástí našich aktivit je také pobyt v přírodě.

Rozvrh hodin - Zveřejněno: Saturday, August 25, 2018

Na webových stránkách byl zveřejněn předběžný rozvrh hodin pro školní rok 2019 - 2020

Partneři

Děkujene našim partnerům: Městu Zlín, Ministerstvu školstvím mláděže a tělovýchovy a Teplárně Otrokovice za podporu.

Jsme tělocvičná jednota s dlouholetou historií.

Naším hlavním programem je cvičení a zdravý pohyb všech věkových kategorií.

Tělocvičná jednota Sokol Malenovice

Jar. Staši 230